hiphop
hiphop2
orw_napis_5-PION

DO ORW FESTIWAL POZOSTAŁO

Dni
Godziny
Minuty

PULE BILETÓW

JEDNODNIOWE

TRZECIA PULA

kup bilety również na:

orw_elementy_24
orw_elementy_6
orw_elementy_4
orw_elementy_5

30 CZERWCA ✦ 1 LIPCA 2023

BAŁTOWSKI KOMPLEKS TURYSTYCZNY, BAŁTÓW

SKLEP ONLINE: BILETY@ORW.PL

ORW Festiwal odbywa się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Tegoroczny festiwal odbędzie się w innej lokalizacji niż poprzednie edycje Oficjalnego Rozpoczęcia Wakacji. Scena festiwalowa powstanie w dolnej części stoku narciarskiego, który tworzy wokół sceny naturalny amfiteatr. Tuż obok znajduje się Zajazd Przystocze oraz restauracja Browar Bałtów, które będą częścią miasteczka festiwalowego. W dotarciu do miasteczka festiwalowego przydatne będą dla Was współrzędne geograficzne Google Maps: 51°00’52.3″N 21°33’03.6″E

Dla festiwalowiczów oddajemy również bezpłatne parkingi.

Udział w festiwalu objęty jest ograniczeniami wiekowymi:

  • osoby poniżej 16 roku życia, mogą brać udział w wydarzeniu, ale muszą znajdować się pod opieką opiekuna. Opiekun musi posiadać bilet wstępu.
  • osoby, które ukończyły 16 rok życia, mogą samodzielnie przebywać na terenie festiwalu. Aby uniknąć niejasności na bramce, zachęcamy do posiadania dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek.
  • przynieś ze sobą wypełnioną i podpisaną przez Rodzica/Opiekuna zgodę – pobierz tutaj

I dzień festiwalu ORW (piątek): 18:30 – 00:30

II dzień festiwalu ORW (sobota): 19:00 – 03:30

ORW festiwal dostarczy Wam masę wrażeń! Warto jednak rozważyć kwestię odpoczynku i regeneracji po festiwalu. Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, jak również w jego bliskiej okolicy znajduje się baza noclegowa. Oznacza to, że z festiwalu do miejsca noclegowego dotrzecie (np. na piechotę) w zaledwie kilka minut! W ofercie znajdziecie możliwość noclegu w domkach noclegowych na terenie bałtowskiego kompleksu, w gospodarstwach agroturystycznych lub na polu namiotowym i campingowym.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: https://juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/noclegi-baltow/

Kontakt do rezerwacji noclegów: noclegi@jurapark.pl,  tel. 510 263 896

Zakupione bilety na ORW Festiwal są na okaziciela. Każdy bilet posiada unikalny kod QR i należy go pokazać na bramkach festiwalu. Bilet zostanie wymieniony na opaskę festiwalową. Uwaga! Kod QR jest jednorazowego użytku.
 
 
 

partner strategiczny

organizator

zaprasza

orw_napis_8
orw_napis_8

2024 © ORW Festiwal

;