orw-logo (1)
ORW-Festiwal-Bassjackers-edm

Bassjackers sobotniej nocy zagra na ORW Festiwal

ORW 2024 przejdzie do historii! Drugie ogłoszenie sobotniej nocy należy do Bassjackers! Fani EDM-u szykujcie się na prawdziwą noc pełną emocji i energii.

Bassjackers na ORW Festiwal

DJ, Marlon Flohr, i producent, Ralph van Hilst, razem tworzą Bassjackers. Doskonale współpracują jako duet, ich przeciwstawne osobowości – Marlon, jako dziki artysta podbijający każdą scenę, a Ralph jako bardziej spokojny i zrównoważony, wolący błyszczeć zza kulis na stanowisku producenta. Tworzą doskonałe połączenie w tej unikalnej współpracy jednego DJ-a i jednego producenta.

Duet eksplodował na scenie, a w 2011 roku ich taneczny hit „Mush Mush” został zauważony przez Tiësto i wydany w jego wytwórni Musical Freedom. Utwór dominował na liście Beatport Top 10 przez ponad dwa miesiące. Był jednym z największych festiwalowych przebojów roku. To był znak nadchodzących sukcesów.

Od tego czasu Bassjackers osiągnęli ogromne sukcesy w swojej karierze. Współpracują z takimi artystami jak Martin Garrix, Afrojack, KSHMR, Dimitri Vegas & Like Mike, Dyro, R3hab, Showtek. Dodatkowo remixują utwory takich artystów jak, m.in. Rihanna, Enrique Iglesias.

Słyszeliście już nowy przebój współtworzony z holenderskim duetem W&W? Z pewnością usłyszycie go sobotniej nocy!

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z aktualnościami ORW Festiwal

;