orw-logo (1)

INFO - FAQ

ORW Festiwal odbywa się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Tegoroczny festiwal odbędzie się w innej lokalizacji niż poprzednie edycje Oficjalnego Rozpoczęcia Wakacji. Scena festiwalowa powstanie w dolnej części stoku narciarskiego, który tworzy wokół sceny naturalny amfiteatr. Tuż obok znajduje się Zajazd Przystocze oraz restauracja Browar Bałtów, które będą częścią miasteczka festiwalowego. W dotarciu do miasteczka festiwalowego przydatne będą dla Was współrzędne geograficzne Google Maps: 51°00’52.3″N 21°33’03.6″E

Dla festiwalowiczów oddajemy również bezpłatne parkingi.

Udział w festiwalu objęty jest ograniczeniami wiekowymi:

  • osoby poniżej 16 roku życia, mogą brać udział w Imprezie, ale muszą znajdować się pod opieką Rodzica/Przedstawiciela ustawowego lub wskazanego przez niego pełnoletniego Opiekuna. Rodzic/Przedstawiciel Ustawowy  lub Opiekun musi posiadać bilet wstępu i podpisać zgodę. Pobierz zgodę dla osób poniżej 16 roku życia.
  • osoby, które ukończyły 16 rok życia, mogą samodzielnie przebywać na terenie Imprezy. Zobowiązane są do okazania dokumentu potwierdzającego wiek oraz pisemnej zgody podpisanej przez Rodzica/Przedstawiciela ustawowego.
  • Przynieś ze sobą wypełnioną i podpisaną przez Rodzica/Opiekuna zgodę. Pobierz zgodę dla osób powyżej 16 roku życia.

ORW festiwal dostarczy Wam masę wrażeń! Warto jednak rozważyć kwestię odpoczynku i regeneracji po festiwalu. Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, jak również w jego bliskiej okolicy znajduje się baza noclegowa. Oznacza to, że z festiwalu do miejsca noclegowego dotrzecie (np. na piechotę) w zaledwie kilka minut! W ofercie znajdziecie możliwość noclegu w domkach noclegowych na terenie bałtowskiego kompleksu, w gospodarstwach agroturystycznych lub na polu namiotowym i campingowym.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: https://juraparkbaltow.pl/zaplanuj-wizyte/noclegi-baltow/

Kontakt do rezerwacji noclegów: noclegi@jurapark.pl,  tel. 510 263 896

Zakupione bilety na ORW Festiwal są na okaziciela. Każdy bilet posiada unikalny kod QR i należy go pokazać na bramkach festiwalu. Bilet zostanie wymieniony na opaskę festiwalową. Uwaga! Kod QR jest jednorazowego użytku.
 
 
 

Newsletter

Bądź na bieżąco z aktualnościami ORW Festiwal

;