orw-logo (1)
Matt Bukovski

Matt Bukovski na ORW 2024!

Wiemy, że na to czekaliście – zaczynamy odkrywać artystów, którzy wystąpią na ORW Festiwal 2024. 29 czerwca zagra dla Was Matt Bukovski.

To jeden z najszybciej rozwijających się polskich producentów/DJ muzyki trance (i nie tylko!). Świadczy o tym choćby wysokie 8 miejsce w najnowszym rankingu polskich dj’ów – Polish Dj Chart. Utwory Matta regularnie goszczą w audycji „A State of Trance” Armina van Buurena, który zamieścił jego produkcję „Retrospection” na swojej kompilacji Universal Religion chapter 6.

Swoimi melodyjnymi arcydziełami i porywającymi setami DJ-skimi wywołuje falę uderzeniową na całym świecie. Matt występował m.in. w Kanadzie, Argentynie, Malezji, Tajwanie, Izraelu, Holandii, Włoszech i nie tylko. Dzieli się pozytywną energią z publicznością na całym świecie. Zagra również w Bałtowie, gdzie 29 czerwca razem z wami będzie świętować swoje imieniny!

Tylko do 13. lutego lub wyczerpania zapasów możecie kupić bilety w tak atrakcyjnej cenie! Kupujcie już teraz i razem z nami oficjalnie rozpocznijcie wakacje w Bałtowie.

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z aktualnościami ORW Festiwal

;