orw-logo (1)

Intruz i OŚF

Do piątkowego line -up’u ORW Festiwal dołączają dwaj raperzy — Intruz oraz Obserwator Świata Faktów (OŚF). Poznaliście już 4 artystów, a to jeszcze nie koniec! Najlepsze dopiero przed Wami.

Odkrywamy przed Wami kolejne gwiazdy naszego festiwalu. W piątek na naszej scenie wystąpią Intruz i Obserwator Świata Faktów (OŚF). Raperz rozgrzeją Was już na samym początku 28 czerwca 2024 r.

Raper pochodzący z Opola, charyzmatyczny twórca, który przykuł uwagę słuchaczy niezwykle emocjonalnymi singlami. W jego utworach każdy wers pisany był z bólem, ale i nadzieją na poprawę własnego życia. Intruz ma już w swoim dorobku kilka wydawnictw m.in.: „Lokalny Chłopaczek”, nagrany w duecie z Episem „LOGOUT”, „Armor”, a także „Za niewinność”. Ostatnimi czasy został zaproszony do współpracy przez OŚF przy tworzeniu jego najnowszego albumu i wystąpił gościnnie w utworze „Nirvana”. 🔥

Lokalny, ostrowiecki raper, który emigrował za granicę. Nieustannie na scenie, cieszy swoich fanów nowymi kawałkami. To jeden z założycieli kolektywu „Z autopsji”.

Po niecałych dwóch latach od wydania ostatniej płyty zespołu, a ponad czterema od ostatniej solowej płyty, artysta zdecydował się na kolejne solowe wydawnictwo. „Moje Ja” jak sama nazwa wskazuje to osobisty zbiór przemyśleń i emocji, ubrany w poetycki sposób. Okraszony najwyższej jakości brzmieniem oraz gościnnymi zwrotkami artystów. Niekonwencjonalność i otwartość na różne aspekty muzyczne to niewątpliwie coś, co charakteryzuje ten album. Jak sam artysta twierdzi, bez wątpienia jest to najlepszy z dotychczasowych albumów z jego dorobku!


Nie zastanawiaj się nad zakupem biletów na wydarzenie. Dołącz do ekipy ORW Festiwal i razem z nami rozpocznij tegoroczne wakacje w klimacie hip-hopu i muzyki klubowej.

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z aktualnościami ORW Festiwal