orw-logo (1)
KęKę-ORW-Festiwal-Bałtów

KęKę na ORW Festiwal

Po długiej przerwie artysta powraca na festiwalową scenę. Zróbcie dla niego ogromny hałas! Podczas jego koncertu usłyszymy przekrój największych utworów radomianina, a udział w wydarzenia będzie swoistym WARM-upem przed jesienną trasą solową z najnowszym albumem „4:01”.

KęKę zamyka piątkowy line up

Ładnie namiesza na scenie ten zwykły chłopaczek z Radomia. Już 28 czerwca na ORW Festiwal 2024 r. Piotr swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 r. Po debiutanckim albumie „Takie Rzeczy” w 2013 roku raper na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hip-hopowych.

W jego dorobku znalazło się wiele wyróżnień za dotychczasowe wydawnictwa. Zaczynając od podwójnych platyn za debiutanckie Takie Rzeczy oraz album Siara, poprzez potrójnie platynowe wyróżnienia za kolejne albumy „Nowe Rzeczy”, „Trzecie Rzeczy” oraz „Mr KęKę”. Do tych osiągnięć należy dodać poczwórną platynę za album „To Tu”. 

Połowa roku 2024 to kolejny solowy album radomskiego rapera, który ukaże się po ponad trzech latach przerwy od ostatniego wydawnictwa.

Kup bilet na ORW w III puli

Nie czekaj i już teraz kup bilet na największą imprezę w regionie! Tylko teraz bilet kupisz aż 40 zł TANIEJ.
Ilość biletów w III puli ograniczona.

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z aktualnościami ORW Festiwal

;